Logo mesta

Zamestnanecké benefity

Logo mesta v pravo

Na pobočkách Crystal Call vládne priateľská atmosféra, ktorú sa snažíme v kolektíve podporovať a upevňovať. O našich zamestnancoch sa staráme po celý rok, pripravujeme pre nich rôzne aktivity a prinášame rôzne zamestnanecké výhody:

Kávová kuchynka

Každá naša pobočka je vybavená kuchynkou s chladničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou a kuchynským riadom. Na väčších pobočkách máme k dispozícii aj kávový automat, prípadne automat na teplú a studenú vodu.

Obedy priamo do firmy

V prípade záujmu si zamestnanec môže nechať doručovať denné menu priamo na pobočku. Vždy sa snažíme vybaviť najlepšie ceny za stravovaciu jednotku. 

Kredit na prilepšenie

Každý mesiac dobíjame zamestnancom na našich najväčších pobočkách čip v hodnote 5 eur, ktorý môžu využiť v nápojovom a snack automate.

Ovocné dni 

Podľa období pripravujeme viaceré benefity. Veľmi obľúbené sú ovocné dni, kedy majú zamestnanci v kuchynke a kanceláriách počas celého dňa k dispozícii ovocie, ktoré pre nich pripraví naša personalistka.

Raňajky ako prekvapenie

V práci bývajú aj také rána, že vás prekvapíme raňajkami, kedy si môžete pochutnať na obložených chlebíčkoch a bagetách, makovom, kakaovom a orechovom závine, či na jogurtoch, musli a ovsených vločkách.

Balíčky do domácnosti

Niekoľkokrát do roka dávame každému pracovníkovi takzvané balíčky do domácnosti, ktoré obsahujú čistiace prostriedky, produkty starostlivosti o telo, trvanlivé potraviny, sezónne predmety (opaľovacie krémy, dáždniky, škrabka na okno,..) a samozrejmosťou je vždy v balíčku aj reklamný predmet s logom našej spoločnosti. 

Pozornosť k sviatku

Sladkou pozornosťou či kvietkom si spomenieme na naše ženy a mamičky, keď majú sviatok. Občas otvoríme kalendár s medzinárodnými dňami a na deň čokolády každý dostane svoj kúsok. Nezabúdame ani na deti našich zamestnancov, pre ktoré pripravujeme mikulášske balíčky a na úvod školského roka poukážky na nákup školských pomôcok. 

Koleso šťastia

Okrem toho naši zamestnanci radi súťažia, preto pre nich máme "Koleso šťastia", kde si môžu vytočiť všakovaké výhry: žreby, reklamné predmety, poukážky na plaváreň, poukážky do kina, zážitkové poukážky, darčekové koše a mnoho ďalších.

Auto na požičanie

V spolupráci s našimi klientami dostávajú zamestnanci, ktorí pracujúci na kampani daného klienta k dispozícii novučičké auto na používanie. Už si iba natankovať!

Firemné akcie

Každoročne sa všetci tešíme na vianočný teambuilding, ktorý trvá do skorých ranných hodín. Počas leta si spoločne spravíme posedenie pri bowlingu alebo opekačke. Ak vás osloví zaujímavé divadelné predstavenie, radi pre zamestnancov zorganizujeme hromadný odvoz na a z predstavenia a zaplatíme aj vstupné. 

 

 

 

 
Volajte, píšte

Odoslat' email