Logo mesta

Prečo pracovať v Crystal Call?

Logo mesta v pravo

Považujete sa za zhovorčivého človeka?

Ovládate umenie "small talk" a poznáte zásady asertivity? Ak áno, potom práca v našom call centre bude pre vás hrou. Ak nie, nevadí, radi vás to naučíme a vďaka práci u nás sa stanete skutočným odborníkom na komunikáciu. Ovládate cudzí jazyk a chcete ho využívať denne? Aj to sa u nás dá! Dôvodov, prečo u nás pracovať, je ešte omnoho viac:

1. dôvod

Trvá vám cesta do práce viac ako hodinu? Chodievate na týždňovky, ďaleko od rodiny a priateľov?

Pridajte sa k tímu Crystall Call a pracovať budete priamo vo vašom meste. Ušetríte peniaze na cestovnom a získate viac času na seba, svoju rodinu a priateľov.

2. dôvod

Hľadáte prácu, za ktorou by ste nemuseli cestovať na opačný koniec Slovenska alebo dokonca mimo neho?

Uchádzajte sa o pozíciu telefónneho operátora v Crystall Call a už viac nemusíte tráviť svoj čas v dopravných zápchach na cestách ani vo vlaku. Všetko, čo potrebujete vedieť o tejto práci, vás naučíme.

3. dôvod

Hľadáte rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom?

Práca v Crystall Call môže byť pre vás tým správnym riešením. Čaká tu na vás príjemný kolektív, stabilný pracovný čas a práca, ktorú si nebudete nosiť so sebou domov. V prípade potreby si môžete dočasne zvýšiť úväzok a tým aj váš príjem.

4. dôvod

Rozmýšľate o návrate do práce po materskej dovolenke, ale máte obavy, či sa vám podarí zladiť prácu s vašimi rodičovskými povinnosťami? 

Ozvite sa nám do Crystall Call. Ponúkame vám systematickú, stabilnú prácu s pevným pracovným časom a v blízkosti vášho domova. To, čo potrebujete, je príjemný hlasový prejav a komunikatívnosť. Všetko ostatné vás naučíme.

5. dôvod

Túžite žiť a pracovať vo vašom meste, kde máte všetkých svojich blízkych a priateľov, ale nevidíte tu príležitosť na profesionálny rast?

U nás v Crystall Call sa z vás stane profesionál na oblasť telemarketingu. Na školeniach si rozšírite  svoje obzory, zlepšíte si komunikačné schopnosti a slovný prejav. S týmito vedomosťami a zručnosťami si zvýšite šance na dobrý zárobok u nás, prípadne aj kdekoľvek inde.

 

 

Volajte, píšte

Odoslat' email