Logo mesta

Čo vás čaká ak prejavíte záujem?

Logo mesta v pravo

1. krok - prejavenie záujmu

Pokiaľ sa vám pozdáva práca, ktorú ponúkame, stačí, ak vyplníte kontaktný formulár alebo nám zašlete e-mail, v ktorom potvrdzujete záujem o prácu v našej spoločnosti. Nepotrebujeme váš životopis ani motivačný list. Stačí vaše meno, kontaktné údaje a uvedenie pobočky, kde by ste chceli pracovať. 

2. krok - spracovanie vašej žiadosti

Ak zareagujete na našu ponuku práce, vaša žiadosť bude pripradená personálnej pracovníčke, ktorá má na starosti pobočku, na ktorej chcete pracovať.

3. krok - pracovný pohovor

V priebehu jedného až dvoch pracovných dní sa vám ozve naša personalistka a dohodne si s vami osobné stretnutie, na ktorom vám priblíži opis pracovnej pozície, platové podmienky, benefity a výhody práce a predpokladaný nástup.

4. krok - uzatvorenie pracovnej zmluvy

Ak sa vaše predstavy o práci zhodnú s našou ponukou práce, vyžiadame si vaše údaje a pripravíme vám pracovnú zmluvu. Doladíme termín nástupu a stávate sa našim kolegom.

5. krok - zaškolenie

Prvé dni po nástupe do práce sa školíte. To nevadí, lebo aj tieto hodiny máte od nás zaplatené tak, akoby ste pracovali. Počas školenia vás zoznámime s prácou v našom call centrovom systéme, cez ktorý prebieha volanie. Naučíme vás celý proces úspešného telefonátu. Ako správne telefonovať, aké slovné spojenia používať a ktorým sa vyvarovať, aké argumenty využívať, ako slušne ukončiť hovor, ako a kam zapísať informácie z hovoru a mnoho ďalších telefonických vychytávok, aby sa z vás čoskoro stal telefonický špecialista.

6. krok - práca na kampani

V rámci procesu práce je každý zamestnanec priradený na určitý druh kampane, na ktorej následne telefonuje. Od náročnosti kampane závisí aj počet dní školenia. Sú kampane, ktorých školenie trvá 3 - 4 hodiny. Ide o kampane, kde celý priebeh trvá kratšie obdobie, to však nevadí, lebo po ukončení vás preložíme na inú kampaň. Iné kampane sú dlhodobé. Úvodné zaškolenie môže trvať aj niekoľko dní, ale potom sa už iba priebežne doškolujete a zlepšujete.

7. krok - výplata vždy načas

Za vašu prácu vám zaplatíme vždy včas, výplata príde na váš účet 20. dňa v mesiaci.

 

Volajte, píšte

Odoslat' email