Logo mesta

Práca z domu

 

Kde budete pracovať ?

Telepráca je forma práce, ktorá je vykonávaná z pohodlia Vášho domova. Nemusíte dochádzať do pobočky, ale môžete pracovať kdekoľvek z miesta, ktoré si s nami dohodnete v Pracovnej zmluve. 

 

Ako taká Telepráca funguje?  

Všetku komunikáciu riešime prostredníctvom pošty, online hovorov a emailov. Pracovnú zmluvu a doklady s ňou spojené Vám doručíme priamo na Vašu adresu. K práci z domu potrebujete mať svoj počítať, slúchadlá s mikrofónom a pevné internetové pripojenie. Vašu techniku preveríme, či Vám pracovať z domu umožní. Potom Vám naši kolegovia z IT oddelenia nainštalujú na diaľku všetky potrebné programy na prácu tak, aby sme Vás nevystavili žiadnemu riziku (napr. úniku informácií) Za to, že pri práci používate svoju techniku Vám za každú odpracovanú hodinu zaplatíme príspevok.

Vaším priamym nadriadeným bude Supervízor. Bude sa Vám intenzívnejšie venovať hlavne v začiatkoch. Zaškolí Vás na jednotlivé kampane. Ukáže Vám, ako sa prihlásiť do systému, ako pracovať s databázou, ako zapisovať údaje získané počas hovoru od zákazníkov a ako sa zo systému odhlásiť. Supervízor bude s Vami budú v kontakte a zabezpečia Vám podporu aj počas Vašej ďalšej práce u nás. Poskytne Vám spätnú väzbu za účelom zlepšovania Vašej komunikácie a Vašich výsledkov  

 

Aká je pracovná doba a ohodnotenie 

Pracovná doba pri Telepráci je flexibilná a so Supervízorom si budete vedieť dohodnúť Váš pracovný čas. Naši kolegovia si môžu vybrať, či budú pracovať 4, 6 alebo 8 hodín denne. Začať môžete napríklad na 4h a ak zistíte, že zvládnete viac, je možné požiadať svojho Supervízora o zmenu pracovného úväzku na 6 alebo 8 hodín denne. Finančné ohodnotenie sa skladá zo základnej zložky mzdy podľa pracovného úväzku a odmien, ktoré budú záležať od Vašej snahy, šikovnosti, úspešnosti a pracovného správania (prístupu).  Ako zodpovedný zamestnávateľ Vám budeme finančne prispievať na úhradu nákladov spojených s elektrickou energiou a internetom pri výkone práce.

 

Čo potrebujem na vykonávanie Telepráce 

 

Na vykonávanie práce z domu potrebujete počítať, na ktorý my nainštalujeme potrebné systémy, rýchle pevné pripojenie na internet a slúchadlá s mikrofónom.  Samozrejme potrebujete aj miesto, kde budete svoju prácu vykonávať tak, aby ste dbali na svoje zdravie a dodržiavali zásady bezpečnosti a ochrany Vášho zdravia.

 

Benefity spojené s Teleprácou 

Okrem možnosti pracovať z domu a určovať si pracovný čas, Vám vieme garantovať príležitosť pre profesionálny rozvoj a rozšírenie vedomostí v oblasti komunikácie a predaja. Dostanete profesionálne zaškolenie, podporu a bude Vám priradený skúsený Supervízor pripravený poradiť keď to budete potrebovať. Samozrejme aj našim kolegom pracujúcim z domu poskytnujeme firemné benefity a zvýhodnenia. Rozdiely nerobíme. 

 

Pre koho je vhodná pozícia Telepráca 

Táto práca je vhodná pre každého pozitívne naladeného človeka, ktorý má chuť a snahu niečo dosiahnuť. Ak máte viete plynule a zrozumiteľne komunikovať, radi hovoríte s ľuďmi, obľubujete predaj, prieskumy a nebojíte sa ponúknuť tovar či službu, neváhajte nám poslať svoj životopis (alebo nám vyplňte a pošlite kontaktný formulár, ktorý nájdete nižšie). Práca je vhodná aj pre absolventov. Našou podmienkou je plynule a zrozumiteľne rozprávať po slovensky, ovládať základné znalosti práce na PC, zodpovednosť a samozrejme chuť pracovať. 

 

 

Volajte, píšte

Odoslat' email

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s nimi súhlasíte.