Logo mesta

Práca z domu

 

Kde budete pracovať ?

Telepráca je forma práce, ktorá je vykonávaná z pohodlia Vášho domova. Nemusíte dochádzať do pobočky, ale môžete pracovať kdekoľvek z miesta, ktoré si s nami dohodnete v Pracovnej zmluve. 

 

Ako taká Telepráca funguje?  

Všetku komunikáciu riešime prostredníctvom pošty, online hovorov a emailov. Pracovnú zmluvu a doklady s ňou spojené Vám doručíme priamo na Vašu adresu. Naše IT oddelenie Vám nainštaluje na diaľku všetky potrebné programy na prácu tak, aby sme Vás nevystavili žiadnemu riziku (napr. úniku informácií).

Našou priamou nadriadenou bude projektová manažérka Andrea Tuharská, známa ako Aďa alebo Mirka Babišová. Obe sa Vám budú intenzívnejšie venovať hlavne v začiatkoch. Zaškolia Vás na jednotlivé kampane. Ukážu Vám, ako sa prihlásiť do systému, ako pracovať s databázou, ako zapisovať údaje získané počas hovoru od zákazníkov a ako sa zo systému odhlásiť. Aďa aj Mirka s Vami budú v kontakte a zabezpečia Vám podporu aj počas Vašej ďalšej práce u nás.  

 

Aká je pracovná doba a ohodnotenie 

Pracovná doba na Teleprácu je flexibilná a so supervízorom si budete vedieť dohodnúť Váš pracovný čas. Naši operátori si môžu vybrať, či budú pracovať na 4h, 6h alebo 8h denne. Začať môžete aj na 4h a ak zistíte, že zvládnete viac, je možné zmeniť úväzok na 6h-8 denne. Ohodnotenie sa skladá zo základnej zložky mzdy podľa pracovného úväzku a odmien, ktoré budú záležať od Vašej snahy, šikovnosti a úspešnosti.  Ako zodpovedný zamestnávateľ Vám budeme finančne prispievať na úhradu nákladov spojených s elektrickou energiou a internetom pri výkone práce.

 

Čo potrebujem na vykonávanie Telepráce 

 

Na vykonávanie práce z domu potrebujete počítať, na ktorý my nainštalujeme potrebné systémy, dobré pripojenie na internet a slúchadlá s mikrofónom.  Samozrejme potrebujete aj miesto, kde budete svoju prácu vykonávať tak, aby ste dbali na svoje zdravie a dodržiavali zásady bezpečnosti a ochrany Vášho zdravia.

 

Benefity spojené s Teleprácou 

Okrem možnosti pracovať z domu a určovať si pracovný čas, Vám vieme garantovať príležitosť pre profesionálny rozvoj a rozšírenie vedomostí v oblasti komunikácie a predaja. Dostanete uvítací balíček Crystal Call, profesionálne zaškolenie a bude Vám priradený skúsený Supervízor pripravený poradiť keď to budete potrebovať. 

 

Pre koho je vhodná pozícia Telepráca 

Táto práca je vhodná pre každého pozitívne naladeného človeka, ktorý má chuť a snahu niečo dosiahnuť. Ak máte komunikačné zručnosti, radi hovoríte s ľuďmi, obľubujete predaj, prieskumy a nebojíte sa ponúknuť tovar či službu, neváhajte nám poslať životopis. Práca je vhodná aj pre absolventov. Našou podmienkou je plynule rozprávať po slovensky, ovládať základné znalosti práce na PC a samozrejme chuť pracovať. 

 

 

Volajte, píšte

Odoslat' email

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s nimi súhlasíte.