Poradca na zákazníckej linke

Práca na hlavný pracovný pomer

Miesto: Rožňava

Pracovný čas:

viaczmenná prevádzka (7.00 - 15.30 h,   8.00 - 16.30 h,   10.30 - 19.00 h)

Ohodnotenie:
  • základná mzda od 630 EUR brutto
  • (po získaní a využívaní získaných vedomostí a odbornosti možnosť zvýšenia mesačnej mzdy brutto až do 820,- EUR),
  • garantované každoročné zvyšovanie hrubej základnej mzdy o 4%,
  • možnosť získať variabilnú zložku, zákonom stanovené príplatky.

Pracovné podmienky:
  • úvodné 3-týždňové odborné školenie,
  • podpora v začiatkoch ako aj pri rozbiehaní noviniek/zmien (asistencia Supervízora a Trénera),
  • práca s modernými technológiami v klimatizovaných priestoroch,
  • spolupráca v tíme s neformálnou pracovnou atmosférou, otvorená komunikácia,
  • príležitosť pre získanie nových informácií a skúseností,
  • vysoká miera samostatnosti a s tým spojená aj osobná zodpovednosť

Benefity:
  • možnosť priamo ovplyvniť výšku svojej odmeny,
  • mzda vyplácaná vždy včas,
  • možnosť využívať Multišport kartu,
  • stravovanie zabezpečené formou stravovacej karty a ďalšie
  • benefity stále vymýšľame a inovujeme

Vaša pracovná náplň:
  • aktívne komunikovať s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi,
  • prijímať a profesionálne vybavovať telefonické hovory,
  • zaznamenávať zistené údaje a informácie do databázy,
  • poskytovať odborné rady a informácie,
  • riešiť požiadavky zákazníkov a poskytovať informácie,
  • vysvetľovať fakturáciu a položky vo faktúre,
  • riešiť reklamácie,
  • robiť jednoduché administratívne činnosti,
  • plniť ďalšie pridelené úlohy zadané nadriadeným.

Naše očakávania:
  • seriózny záujem o prácu,
  • ​plynulý rečový prejav a schopnosť zrozumiteľne sa vyjadrovať,
  • záujem vzdelávať sa, získavať a využívať nové skúsenosti a informácie,
  • schopnosť základnej práce s počítačom,
  • zodpovednosť za svoje konanie, prácu a výsledky,
  • schopnosť pracovať v tíme,
  • pozitívne nastavenie.

Kontakt:

telefón: 0800 777 100 (od 8.30 do 16.30 h.)

e-mail: dominika.simkova@crystalcall.sk

Volajte, píšte

Odoslat' email